• Sağlam Gıda Ltd Şti ilk olarak 1976 yılında Antalya Merkez de oluşturulan ve faaliyet gösteren Sağlam Tuz, Akdeniz Bölgesi’nin tuz talebine 40 yıldır profesyonel bir şekilde karşılık vermektedir. Gıda Sanayi Tuzu ihtiyacını karşılamak amacı ile yola koyulan Sağlam Tuz, yenilenen teknoloji ve bilgi birikimi ile sürekli gelişim göstererek, sadece sofralarla kalmayıp tüm sanayi dallarının da ihtiyaç duyduğu tuz üretimini gerçekleştirmektedir. İş ahlakı ve alt yapısının sağlamlığı sonucunda Sağlam Tuz bugün, ham tuz ihtiyacının tamamını, Cihanbeyli Yavşan Tuzlası’ndan karşılamakta ve  kendi fabrikasında el değmeden, sofra ve tüm sanayi dallarında kullanmak üzere, işleme, ambalajlama ve paketleme yapmaktadır. Gıda Tuzu ihtiyacını karşılamak üzere işe başlayan Sağlam Tuz şimdilerde yumuşatma sistemlerinde, tekstil fabrikalarında, deri sanayinde, kimya sanayinde ve tüketicinin ihtiyacı olan her sektörde varlığını göstermektedir. Yaptığı her işte başta güvenin simgesi olmaya çalışan ve tüm çalışmalarını güven üzerine kuran Sağlam Tuz siz değerli müşterilerimize hizmeti ve kaliteyi en uygun şekilde sunmaya çalışmaktadır. Kalitenin, güvenin ve insan sağlığının önemini bilerek, sofralarda Türk damak tadına uygun olarak özenle üretilen Sağlam Tuz, Türkiye’nin mekanik rafine tuz alanında en iyi ve en güvenilir markası olmanın gereklerini alanlarında uzman personel kadrosu ile profesyonel bir şekilde yerine getirmektedir.

  Vizyonumuz

  Türkiye’nin En güvenilir ve En çok Sevilen Tuz İmalatçısı Olmak
  Türkiye’de Parmakla Gösterilen Hizmet Anlayışı
  Çalışanlarımızla ve Çalışmalarımızla Fark Oluşturmak
  Yenilikçi ve Girişimci Olmak
  En Başta Güvenilir Olmaktır

   
  Değerlerimiz;

  • Ahlak
  • İtibar
  • Saygı
  • Müşteri Memnuniyeti

 • 1976’da ki kuruluşumuzdan bu yana, Sağlam Tuz pazar ihtiyaçlarını süratle teşhis etmiş, teknolojiyi ve gereksinimleri süratle tespit ederek hızla pazarda yerini almıştır.

  Amacımız; yeni iş alanları oluşturmaktır. O yüzden Şirketimizin kurumsallaşması ve markalaşması çalışmalarımız için çok önemlidir.

  2016 Yılında Sağlam Tuz ailesi olarak 40. Yılımızı kutlayacağız. Bununla beraber marka sloganımızı da “Tuz Adına Ne Varsa” olarak açıklarken sürekli büyüyen, kırk yıllık bir şirket olma yolunda, markalaşma çalışmalarımızı sürdürecek ve müşterilerimiz için, yeni fikirler ile çalışmalarımıza değer katmayı amaçlamaktayız.

  Dengeli büyümeyi hedef aldığımız bu sektörde çalışanlarımıza ve müşterilerimize dürüst ve adil bir şekilde davranmayı temel prensip edinerek, rekabetin yoğun olarak yaşandığı bu bölge de kendimizle yarışarak lider konumda olmayı hedeflemekteyiz.

  Sözümüzde bugüne kadar hep durduk; tedarikçilerimizi hiç üzmedik çalışanlarımıza eğitim verdik. İlke olarak para kazanmayı değil sözümüzde durmayı benimsedik. Bu konuda da üzerimize düşen görevi yaptığımıza inanıyoruz.

  Bugüne kadar yanımızda yer alan bütün çalışma arkadaşlarımıza ve bizi yıllardır tercih eden müşterilerimize sonsuz saygı ve selamlarımı bir borç bilmekteyim.

  Bundan sonra da ülkemize ve sektörümüze değer katan bir şirket olarak varlığımızı; her koşulda koruyarak sürdürmeyi ve ilerlemeyi hedeflemekteyiz.

  Saygılarımla

  asdasdasd

  Yönetim Kurulu Başkanı

 • marka.jpeg